Меню Закрити

Хор ТНМУ привітав колектив університету зі святами дзвінкою колядою

Колядування у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського відбувається завжди цікаво і насичено. Щороку хор ТНМУ і театральна студія «Арт-драма» готують нову святкову програму колядок і щедрівок, а також вертепного дійства. Окрім того, всі кошти, які наші колядники отримують у подарунок від вдячної публіки, спрямовуються на благодійні цілі. У минулі роки було придбано необхідне обладнання, техніка і медичні засоби для лікувальних закладів міста.

Цьогоріч свої поправки внесли карантинні умови. Через онлайн-навчання студенти не мали змоги долучитися до святкового колядування. Проте творча частина викладачів і працівників нашого вишу, які є учасниками хору, дали можливість відчути радість різдвяних свят. Щедрівки та колядки пролунали 19 січня 2021 року.

Ректор університету, професор Михайло Корда зазначив, що хоровий колектив вишу став візитною карткою і його виступів завжди з нетерпінням очікують викладачі, працівники і студенти. Він наголосив на тому, що сьогодні дуже важливо на власному прикладі і за допомогою активної діяльності пропагувати українську культуру, її пісенну спадщину. «Ви гідно виконуєте важливі завдання щодо плекання нашого культурного спадку. Ми всі щиро дякуємо вам, що, незважаючи ні на що, ви несете радість людям, даруєте прекрасне мистецтво. Адміністрація університету підтримувала і підтримуватиме надалі хоровий колектив. Бажаю вам подальшого розвитку, реалізації творчих задумів і планів», – додав Михайло Михайлович.

Відеотрансляція колядування тут: https://www.facebook.com/482338008555001/videos/1356278631386543

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.