Меню Закрити

Проєкт «Ведмедик-медик» для учнів початкової школи від студентів ТНМУ

18 лютого 2021 року студенти Тернопільського національного медичного університету завітали до учнів початкової школи з метою організації лекцій у рамках проєкту «Ведмедик-медик».

Студенти четвертого курсу Богдана Бондарук, Дарина Шандрук, а також студентка третього курсу Катерина Симко відвідали учнів перших та других класів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15».

Лекції відбулися у формі ігрового навчання, під час яких майбутні лікарі розповіли про будову та функції організму людини та важливий внесок медичних працівників та їх роботу для забезпечення здоров’я населення.

Такі лекції студент ТНМУ організовують кожного тижня для початкових класів у різних загальноосвітніх школах.

За допомогою цього проєкту учні молодших класів зможуть поглиблено вивчити організм людини та дізнатися багато корисної і важливої інформації про підтримку здорового способу життя.

Студенти розказували цікаві факти про органи людського тіла та їх функції. Також школярі змогли вислухати за допомогою стетофондоскопа серцебиття і дихання один одного та поставити питання про організм людини. Лекції сподобались учням і вони висловили бажання слухати цікаву інформацію на іншу медичну тематику.

Богдана Бондарук.

Світлини організаторів лекції.