Меню Закрити

У ТНМУ розпочав роботу центр протидії дискримінації та домаганням

З метою підтримки освітнього, робочого та життєвого середовища, вільного від дискримінації та переслідування у Тернопільському національному медичному університеті створено центр протидії дискримінації та домаганням. Політика ТНМУ забороняє таку дискримінацію та переслідування і поширюється на всіх учасників університетської спільноти.

Від імені ТНМУ комісія з попередження і боротьби з сексуальними домаганнями в ТНМУ, комісія з попередження і боротьби із дискримінацією в ТНМУ, комісія з розгляду випадку булінгу в ТНМУ реагує на всі звинувачення у дискримінації та переслідуванні, а також випадки булінгу (цькування) та вживає заходів для забезпечення того, щоб з кожним поводилися згідно з «Політикою попередження і боротьби з дискримінацією в ТНМУ», «Політикою попередження і боротьби з сексуальними домаганнями в ТНМУ» та інших законодавчих вимог. Звинувачення можуть включати упередженість на основі раси, віросповідання, кольору шкіри, статі, гендерної ідентичності чи вираження, віку, національного походження, родоводу, фізичної або психічної вади, статусу ветерана АТО, сімейного стану, майнового стану, сексуальної орієнтації та/або інших захищених законом характеристик.

Особа, яка стала жертвою вищезгаданих дій, може заповнити електронну форму на сайті нашого університету (https://opdh.tdmu.edu.ua/forma-zvernennya) і описати випадок дискримінації чи переслідування, який з нею трапився. Зі свого боку університет вживає невідкладних заходів, включаючи розгляд справи та, за необхідності, розслідування і відповідні дії, щоб зупинити дискримінацію, сексуальні домагання, булінг (цькування) та/або переслідування. Порядок дій ТНМУ, включаючи дисциплінарне стягнення, залежатиме від доведених та неупереджених фактів та обставин.

Керівником центру протидії дискримінації та домаганням став доцент Тарас Іванович П’ятковський.

У своїй роботі центр керується такими законодавчими документами: