Меню Закрити

Студенти-волонтери ТНМУ підтримали проект «Благодійна їдальна»

3 березня 2021 року волонтери загально-університетського руху «MISERICORDIA» та науково-краєзнавчої студії Терполяни відвідали благодійний фонд «Карітас».

Протягом багатьох років студенти нашого університету підтримували такі проекти, як «Життя у повноті», «Соціальне середовище для людей з обмеженими можливості», соціальний проект «Гуманітарна допомога», «Мобільна робота з молоддю». Цього разу студенти долучились до ще одного проекту – «Благодійна їдальна», який обслуговує щодня 60-80 осіб. Наші волонтери забезпечили їдальню продуктами.

До акції долучилися Валід Мохамедович Альсамірі, Марта Рибенчук, Вікторія Віщук, Андріана Бучко, Ілля Сороківський, Яна Чайка, Анастасія Надкевич, Остап Сатурський, Діана Коллінс, Вікторія Вахновська, Христина та Оксана Пелип, Тетяна Опер, Ігор та Христина Майхруки, доц. Зоряна Василівна Майхрук та студент факультету іноземних студентів Джері Ніі Алемонаі.

У майбутньому студенти-волонтери планують регулярно підтримувати цей проект і формувати продуктові набори для роздачі малозабезпеченим людям, самотнім та людям без постійного місця проживання.

Також в наших планах долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов. Зважаючи на наш багаторічний досвід в допомозі з вивчення іноземних мов для учнів Байковецької ОТГ.

Будемо раді, якщо наша університетська волонтерська родина поповниться новими обличчями.

Староста загальноуніверситетського руху “MISERICORDIA” Опер Тетяна