Меню Закрити

Студенти ТНМУ читають лекції для школярів

Упродовж березня студенти Тернопільського анціонального медичного університету імені І.Горбачевського прочитали низку лекцій у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов у початкових (в рамках проекту «Ведмедик-медик») та старших (проект «Sex-education») класах.

Для наймолодших (1-2 класи) першокурсники Регіна Чванкіна, Анастасія Бударна, Анастасія Шкробот та третьокурсник Тарас Кашуба підготували ціаву і корисну інформацію про організм людини, медичних працівників та здоровий спосіб життя. У 9-10 класах лекції із статевого виховання прочитали студенти першого курсу Регіна Чванкіна, Анастасія Шкробот, студентка третього курсу Анна Шкробот та студентка четвертого курсу Владислава Остапчук. Окрім цього, такі ж лекції були організовані у педагогічному ліцеї студентами четвертого курсу Дариною Шандрук, Владиславою Остапчук, другого курсу Валерією Благуляк та першого курсу Анастасією Шкробот.

Студенти ТНМУ стараються поширювати медичні знання не лише у навчальних закладах Тернополя, а й поза межами міста і області. У березні також були прочитані лекції зі статевого виховання у Зимноводівському ліцеї №1 у 9 класах студенткою другого курсу Мартою Савченковою та у першому класі студентами Мартою Савченковою та Наталією Михайлів.

Також студентка четвертого курсу Інна Вегера мала лекцію у рамках проекту «Ведмедик-медик» у першому класі та старшій групі садочку у НВК «Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (Скориківська ОТГ Тернопільський район).

Студентка першого курсу Вікторія Мархивка в рамках проекту «Sex-education» прочитала лекції у 9-10 класах гімназії імені І.Франка, що в Підволочиську.

Кожен зі студентів, які взяли на себе роль лекторів, отримали багато позитивних вражень від спілкування з учнями та їх бажанням бути освіченими. Діти та підлітки ставили багато цікавих питань, на які студенти з задоволенням відповідали.

Богдана Бондарук.