Меню Закрити

Студенти ТНМУ організували онлайн-зустріч з Ростиславом Валіхновським

18 березня 2021 року спікером нової онлайн-лекції «Шлях до успіху» став Ростислав Валіхновський – випускник Тернопільського національного медичного університету, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, постійний експерт різних телепрограм на провідних телеканалах країни,  пластичний та реконструктивний хірург, політичний та громадський діяч, засновник Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute та священник УПЦ.

Нагадаємо, що пан Ростислав не вперше ділиться своїм досвідом зі студентами ТНМУ. Наприклад, у 2017 році він відвідав наш університет і вживу поспілкувався зі всіма бажаючими. Тоді у перші години зареєструвалося понад 450 охочих. Також він активно допомагає розвиватися та працювати команді UAmed. Зокрема надає їм платформу та усю посильну допомогу зі свого боку, оскільки щиро вболіває за щонайкращий розвиток майбутніх лікарів.

Цього разу команда організаторів заздалегідь опублікувала реєстраційну форму на офіційних сторінках ТНМУ і студентського влогу «Outlook» у соцмережах, де усі охочі ставили свої запитання. Ростислав Валіхновський постарався відповісти майже на усі.

Ростислав Любомирович поділився п’ятьма порадами «собі студенту», які, на його думку, допоможуть обрати майбутню кваліфікацію та стати найкращим фахівцем в обраній спеціалізації. Він наголосив на важливості знання іноземних мов та читанні книг, поділився з глядачами своєю підбіркою літератури. Лектор розповів і про свій досвід стажування у Канаді та закликав студентів «стукати у всі двері», адже в нашого покоління є більше можливостей для розвитку. Під час лекції також торкнулися теми евтаназії, ставлення до якої є досить неоднозначним. Її  лікар Валіхновський висвітлив з біоетичної та релігійної точки зору, а також дав відповіді на питання щодо пластичної хірургії та ставлення до неї церкви. Ростислав Любомирович розповів про своє ставлення до вакцинації та наприкінці свого виступу дав відповідь на запитання, які глядачі писали в чаті Yotube-каналу під час трансляції.

Трансляція лекції відбувалась на офіційній Youtube-сторінці ТНМУ та її переглянуло понад 1400 осіб. Також трансляція йшла на офіційній сторінці ТНМУ у Фейсбуку, де також було понад півтори тисячі глядачів. Всі ці відео доступні для постійного перегляду.

Організаторами цього заходу були члени команди Студентського влогу ТНМУ «Outlook», Юлія Бандрівська, Марія Семерез, Андрій Чайка, Марта Струк, Дарина Шандрук, Юлія Правак, Марія Маринюк, Денис Коростіль, Марта Савченкова та Софія Волченко. В одночасній трансляції у Фесйбуку допомагав студент третього курсу факультету іноземних студентів Маянк Гоял.

«Це була насичена практичним досвідом і корисними порадами лекція, з якої є що взяти для себе. Я разом з командою зробили усе, щоб використати цю годину максимально ефективно і донести цікаву і нову інформацію глядачам. Труднощів у підготовці не було, адже коли ти дійсно гориш справою, яку робиш, то всі перешкоди здаються мізерними. Захід відбувся у приємній атмосфері і знову хочеться прожити такі позитивні емоції», – поділилася враженнями Марія Семерез.

На завершенні лекції команда запросила пана Ростислава до нової співпраці, на що він радо погодився.

 Запис заходу можна переглянути за лінком:

Тетяна Бенедюк.

Світлини прессекретаря ТНМУ Яніни Чайківської.