Меню Закрити

Команда активних студентів ТНМУ продовжує організовувати цикл онлайн-лекцій «Шлях до успіху»

1 квітня 2021 року відбулася нова онлайн-зустріч з циклу «Шлях до успіху» на тему «Психотерапія у постмодерні», спікером якої був Олег Созонтович Чабан – випускник Тернопільського національного медичного університету, український учений в галузі психіатрії та медичної психології, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О.Богомольця, доктор медичних наук, академік Академії наук вищої освіти України.

Олег Созонтович у своїй лекції детально розкрив тему «Психологія в епоху постмодерну», ознайомив слухачів з глобальними напрямками медицини ХХ-го та ХХІ-го століття і дав загальну характеристику того, що відбувається в психіатрії у світовому масштабі.

Команда організаторів вибрала запитання з реєстраційних форм, які були надіслані, та задала їх Олегу Созонтовичу наприкінці лекції. Також на платформі YouTube та Facebook глядачі мали змогу написати свої питання, які модераторка Юлія Правак зачитувала під час прямої трансляції.

Олег Созонтович дав топ-5 порад студентам-медикам, як тримати своє ментальне здоров’я в тонусі, назвав рекомендовану літературу з психології, психотерапії та для власного розвитку і розповів, як розпізнати маніпуляції свідомістю, особливо маніпуляцію пацієнт-лікар.

Трансляція лекції відбувалася на офіційних каналах і сторінках ТНМУ – YouTube та Facebook.

Організаторами цього заходу були члени команди Студентського влогу ТНМУ «Outlook» Юлія Бандрівська, Юлія Правак, Богдана Бондарук, Марта Струк, Дарина Шандрук, Шумаель Мохамед Кхан, Марія Семерез, Андрій Чайка, Марія Маринюк, Маянк Гоял, Денис Коростіль, Марта Савченкова та Софія Волченко.

На завершення лекції модераторка заходу Юлія Правак зазначила: «Мені пощастило працювати в такій активній команді, де що не день – нові можливості! Тому, як тільки ми почали готувати онлайн-зустріч з професором Олегом Созонтовичем Чабаном, я одразу знала, що це буде неймовірний досвід! Тепер, на завершення нашого заходу, впевнено кажу, що бути модератором на такій лекції, обговорювати з відомим науковцем, лікарем-спеціалістом і професіоналом своєї справи актуальні питання сучасної психіатрії, слухати його цінні поради та настанови – це не лише нові знання, це поштовх до змін, до розвитку таких потрібних в сучасному світі софтскілз та особистісного зростання. Власне саме на це і спрямований цей проект від «Outlook». Тому радію, що ми з командою ставимо сміливі цілі і досягаємо їх. А далі – більше!»

Команда організаторів щиро подякувала Олегу Созонтовичу Чабану за прекрасну зустріч та запросила у alma mater після закінчення карантинних обмежень.

Марта Струк.

Світлини прессекретаря ТНМУ Яніни Чайківської та оргкомітету.