Меню Закрити

Переможці онлайн флешмобу «ТНМУ святкує день вишиванки» отримали заслужені призи

Майже 50 студентів і викладачів взяли участь в онлайн флешмобі і конкурсі фотографій «ТНМУ святкує День вишиванки!», який тривав в нашому університеті з 17 по 23 травня 2021 року. Переможців було оголошено 24 травня на офіційних сторінках у соціальних мережах у Фейсбуці і Інстаграмі. Свої заслужені призи вони отримали нещодавно після послаблення карантинних умов в Україні.

День вишиванки традиційно відзначається щороку у третій четвер травня. Окрім того, в ТНМУ до пандемії кожного року з нагоди цього свята організували фотосесії студентів і викладачів у вишитому вбранні. У зв’язку з карантинними обмеженнями центром виховної роботи і культурного розвитку було запропоновано новий формат святкування – онлайн флешмоб і конкурс «ТНМУ святкує День вишиванки!» (#вишиванкаТНМУ).

Взяти участь у цьому заході могли усі бажаючі. Потрібно було сфотографуватися колективом кафедри, студентською групою або особисто у вишитому одязі; зробити короткий опис до фото й розказати у ньому цікаву історію, пов’язану з вашим вишитим одягом; надіслати фотографію на електронну адресу центру з вказанням імені і прізвища всіх людей на світлині.

Переможців визначали у таких номінаціях: групове фото кафедри; групове фото групи студентів; портретне чоловіче фото; портретне жіноче фото.

Кожна світлина і розповідь були опубліковані окремим постом на офіційних сторінках ТНМУ у Фейсбуці та Інстаграмі. До уваги бралися вподобайки (лайки), коментарі, поширення (редіректи в Інстаграмі). Усі вони підсумовувалися.

Отже переможцями стали колектив кафедри гістології та ембріології (групове фото кафедри), Sajid Khan, Devarajulu Mariyappan, Muhammed Fijaz, Mohammed Mehsab, Ashik Biju (групове фото студентів), Sajid Khan (портретне чоловіче фото), Лариса Федонюк – завідувач кафедри медичної біології, професор (портретне жіноче фото). Спеціальний приз отримала Софія Бородайко за авторську вишиванку, світлина в якій також набрала багато голосів і вивела дівчину на 2 місце.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда привітав переможців і вручив їм подарунки. Він також зазначив, що високо цінує те, як викладачі і студенти університету бережуть українські традиції.

Центр виховної роботи і культурного розвитку висловлює подяку профспілці ТНМУ та її голові Петру Лихацькому за допомогу в організації відзначення переможців.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.