Вітаємо з 80-літтям ветерана ТНМУ Ореста Івановича Березовського

Вельмишановний Оресте Івановичу!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з 80-літтям!

Глибоко поважаємо і шануємо Вас як одного з найталановитіших випускників нашого університету, відомого науковця, висококваліфікованого клініциста – ортопеда-травматолога, оригінального винахідника та раціоналізатора, талановитого літератора, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Оресте Івановичу, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових успіхів у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, активного й щасливого довголіття.

80 років вже пройшло,

Як Богом Вам життя дано.

Бажаєм здоров’я Вам міцного,

Ще й всяких благ до нього!

Дай Боже Вам жити і горя не знати,

Щоб сотую весну із нами стрічати!

Ректорат і профком ТНМУ

21 серпня 2021 р.