Меню Закрити

У ТНМУ буде створено пункт звернення іноземних студентів щодо авіаперельотів

Ректор Тернопільського національного медичного університету, професор Михайло Корда 21 вересня 2021 року зустрівся з директором представництва «Turkish Airlines» у Львові Зафером Агиртмишем, директором з продаж Алі Сердаром Терлемезом, представником з маркетингу Тарасом Стараком, заступником голови товариства Української індійської дружби Юрієм Котиком та керівником офісу «Кий Авіа» в Тернополі Валерієм Кічуком.

Під час зустрічі мова йшла про покращення сервісу для іноземних студентів ТНМУ з боку авіакомпаній.

Компанія «Turkish Airlines» є багаторічним партнером ТНМУ і допомагає іноземним студентам та викладачам нашого вишу розробити найоптимальніші плани перельотів з забезпеченням високої якості надання послуг.

Зважаючи на велику кількість громадян Індії, які навчаються в Тернопільському медуніверситеті, представники компанії запропонували долучитися цього року до святкування одного з найбільших свят цієї країни – Дівалі. «Turkish Airlines» дасть можливість студентам взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає безкоштовний квиток на переліт у свою країну.

Заступник голови товариства Української індійської дружби Юрій Котик також висловив готовність долучитися до організації заходів, пов’язаних з популяризацією індійської та української культур.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда зазначив, що іноземні студенти дуже часто мають потребу у зміні дати чи маршруту перельоту. Задля вирішення цього питання їм потрібно їхати до Львова, що потребує часових і фінансових затрат. Михайло Михайлович запропонував зробити пункт прийому звернень на факультеті іноземних студентів нашого вишу. Представник деканату збиратиме звернення від студентів і надсилатиме у представництво «Turkish Airlines» у Львові або у «Кий авіа» у Тернополі, а студенти відповідно зможуть вирішувати всі ці питання в онлайн або телефонному режимах. Це значно зекономить час і кошти. Керівник офісу «Кий Авіа» в Тернополі Валерій Кічук підтримав цю пропозицію і запевнив у всебічному сприянні.

Тернопільський національний медичний університет висловлює вдячність керівнику офісу «Кий Авіа» в Тернополі Валерію Кічуку  і представництву «Turkish Airlines» у Львові за тривалу співпрацю, допомогу у складанні маршрутів перельотів. Для покращення сервісу обслуговування працівників Тернопільського медуніверситету (та їх близьких родичів), які планують ділові та особисті міжнародні авіаподорожі , діє корпоративна угода між ТНМУ та Turkish Airlines. З умовами бронювання та придбання авіаквитків для працівників ТНМУ зможете ознайомитись в офісах КИЙ АВІА в м.Тернополі ( Авіадовідка +38 068 195-07-07 ).

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.