Меню Закрити

Волонтери ТНМУ допомагають бійцям ООС

У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського робота зі збору необхідних продуктів нашим землякам, які несуть службу в зоні ООС, не припиняється. 7-8 листопада 2021 року відбулась чергова передача гуманітарної допомоги.

Спільними зусиллями викладачів, студентів, керівництва й адміністрації університету вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим, як-то: продукти харчування, речі першої необхідності, а й, звичайно, медикаментами. Така робота не лишається непоміченою. Щоразу, отримуючи адресний гуманітарний вантаж, хлопці та дівчата відчувають нашу з вами любов, а також велику відповідальність, яка лежить на них за збереження територіальної цілісності й майбутнього нашої країни.

«Сьогоднішня допомога на Схід не перша і не остання, – наголошує Марта Руденко, керівник центру виховної роботи та культурного розвитку ТНМУ, – ми спільно з Марією Шестопалко, активною представницею волонтерського корпусу нашого міста, вже декілька років збираємо посилки та кошти для наших мужніх та сміливих воїнів. Минулого тижня ми отримали інформацію про те, що деякі бригади вже не мають продуктів харчування, то ж, потрібно було діяти негайно».

Нашим бійцям вже складно уявити свої військові будні без волонтерської допомоги. На передовій на неї неабияк чекають. Це мов ковток свіжого повітря та сонячний промінь з мирної сторони.

Організатори висловлюють подяку керівництву та адміністрації університету за підтримку та сприяння, керівництву ПрАТ «Тернопільський молокозавод» за передачу продукції ТМ «Молокія», усім викладачам та студентам й іншим жертводавцям, людям, з щирим серцем, які допомогли у реалізації задуманого.

На сьогоднішній день подальшим завданням залишається забезпечення наших хлопців та дівчат продуктами харчування, ліками, зимовим одягом, взуттям та засобами для обігріву. Погодні умови дедалі погіршуються і перші морози не повинні стати на заваді сумлінному несенню служби наших бійців. Разом – ми переможемо!

Журналістка ТНМУ Соломія Гнатишин.

Світлини авторкита учасниківпроєкту.