Меню Закрити

Відбулася студентська конференція для іноземних студентів ТНМУ

Федерація студентів Пакистану-Тернопіль за підтримки Тернопільського національного медичного університету організувала «Mega Medical Conference», яка відбулася 20 листопада 2021 року в онлайн-форматі у платформі  Microsoft Teams під керівництвом доцента Олени Покришко.

Темою конференції були мікробіологія, інфекційні хвороби та фармакологія.

Вісім команд учасників представляли свої наукові доробки та країни. Отже, Bifugha Success, Akinade Rahmat Adedolapo, Otugo Vera Ngozi репрезентували Нігерію і доповідали про менінгіт. Команда Зімбабве – Pearl Anesu Mpofu, Aleydah Motsi, Tanaka Cliff Nhokwara – представила доповідь про малярію. Mylu Ramirez, Marcelo Solis, Ali Alisson (команда Еквадора) розповіла захворювання Денг». Charul Aggarwal, Shivam Dixit, Sachin Goyal (команда Індії) презентувала доповідь про туберкульоз. Kwaku Osei, Dennis Sunten, Gifty Nanna Mensah (команда Гани) доповіла про ВІЛ/СНІД. Inshal Ahmad, Saleha Mustafa, Zobia Fatima (команда Пакистану) представили дослідження про тиф. Fatima Bintu Bangura, Moses Abdul Sesay, Maria Kallon (команда Сьєрра-Леоне)  презентували дослідження  про Еболу. Noor Abdul Wali, M.humayun Ahmad Fawad, Abdul Naser Mohammad Ismael (команда Афганістану) розповіли про гепатит С.

Декан факультету іноземних студентів професор Петро Сельський привітав організаторів і учасників заходу з початком і побажав плідної праці.

До складу журі увійшли викладачі відповідних кафедр зокрема доценти Олена Покришко, Ганна Малярчук (кафедра мікробіології, вірусології та імунології), Наталія Вишневська (кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами), завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією, професор Олександра Олещук, а також доценти Оксана Шевчук і Галина Лой.

За результатами оцінок викладачів перше місце отримала команда Гани, друге місце в команди Індії і третє отримали студенти з Еквадору, далі йдуть представники Нігерії, Зімбабве, Афганістану, Сьєрра-Леоне, Пакистану.

Учасники та переможці отримають сертифікати.

Федерація студентів Пакистану-Тернопіль висловлює подяку доценту Олені Покришко за підтримку, усім викладачам, знайшли час у свої вихідні активним і пасивним учасникам конференції.

Загалом у заході взяли участь 218 осіб. Модераторами конференції були Maham Afifa, Talha Tariq And Kainat Khawaja.