ТНМУ підписав угоду з Інститутом української мови НАН України

Інститут української мови Національної академії наук України та Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського уклали угоду про співпрацю. Відповідний документ підписали ректор ТНМУ, професор Михайло Корда та директор Інституту української мови НАН України, професор Павло Гриценко.

Угода передбачає довгострокову та багатосторонню співпрацю з метою підготовки висококваліфікованих фахівців, яка буде здійснюватися в декількох напрямках – освітньому, науково-дослідному та культурному. Модернізація медичної освіти передбачає підготовку фахівців, які мають високий професійний рівень, готові до творчої діяльності, вміють ефективно співпрацювати з колегами, володіють високим рівнем мовленнєвої культури.

Підписання цього документа стала логічним продовженням рішення вченої ради ТНМУ «Про сприяння розвитку державної мови в умовах медичного університету».

Журналістка ТНМУ Соломія Гнатишин.