Психологи ТНМУ організовують групи підтримки для тимчасово переселених осіб

У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 29 квітня 2022 року фахівці центру психологічного консультування організували ресурсну зустріч для внутрішньо переміщених осіб.

Тепле коло спілкування для матерів з психологинею Людмилою Богуцькою складалося з окремих діалогів, під час яких обговорювали розгубленість, втрати, а також можливості і нові перспективи. Реалії життя без звичних планів на далеке майбутнє змушує впроваджувати навички опиратися на те стабільне, що доступне саме тут і зараз. Тому формування вміння впоратися зі своїми почуттями та реакціями в критичних ситуаціях, розвиток резильєнтності якраз на часі.

Психологиня Тетяна Гусєва організувала арт-терапевтичне заняття для дітей, під час якого малювали, ліпили, складали історію. Дитині іноді важко висловити словами всі ті емоції, які вирують у її душі, а заняття арт-терапією – це чудова можливість для дітей поділитися своїми емоціями та переживаннями.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.