Благодійний ярмарок у ТНМУ зібрав рекордну суму коштів на потреби ЗСУ

27 жовтня 2022 року з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-річчя з Дня створення УПА та Дня захисників і захисниць України у Тернопільському національному медичному університеті відбувся традиційний благодійний ярмарок. У цей чудовий осінній день корпуси закладу були переповнені учасниками та організаторами з числа викладачів та студентів. На другому та третьому поверсі адмінкорпусу пропонували свої смаколики стоматологічний та медичний  факультети.  Фармацевти теж не пасли задніх і за дві години ярмарку зуміли зібрати рекордну суму – 17005 грн. Представники ННІ медсестринства розгорнули ярмаркове дійство на подвір’ї свого навчального корпусу. Медянички та вишукані торти, тістечка і канапки, гостренькі закуски та інші витребеньки  – усе було надзвичайно смачним та вишукано оформленим. Відвідувачам пропонувалися навіть патріотичні прикраси, виготовлені власноруч, та участь у чайній церемонії.

Однак справжньою родзинкою стала виставка предметів домашнього вжитку та українського строю з приватної колекції викладачки ТНМУ Орисі Смачило. Також завідувач відділу нової та новітньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого  музею Володимир Пукач розгорнув експозицію, яка демонструвала особисті речі та інші артефакти часів УПА, розповів про воєнні реалії того часу.

Результат ярмарку  перевершив усі сподівання:

• ММ-622 – 1300 грн;
  • ММ-623 – 280 грн;
  • Кафедра дитячої стоматології (куратор доц.. Видойник О.Я. СС- 414) – 600 грн;
  • Стоматологічний факультет  – 11 000 грн;
  • Фармацевтичний факультет –  17 005 грн;
  • ММ-371 (куратор Волч.І.Р.) -4 250 грн;
  • Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ( з кураторськими групами та лікарями інтернами)  – 2 926 грн та 20 дол;
  • ММ-419 (куратор Нікітюк С.О.)– 630 грн;
  • ММ-408 – (куратор Гаріян Т.В.) – 5860 грн.
  • СС-109   (куратор Тишковець М.П.) – 598 грн.
  • ММ-217 – 8 368 грн.
  • ННІ медсестринства – 8 580 грн.
  • Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання – 4677 грн.
  • Кафедра внутрішньої медицини № 1 (куратор Хоміцька А.І.) – 9 318 грн.
  • Кафедра патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною – 1600 грн.
  • Також анонімні пожертви.

Всього 77 594 , 50 грн та 170 дол.США

Щиро дякуємо академічним групам та їх кураторам, членам кафедр та їх завідувачам, деканам факультетів та директору ННІ медсестринства за організацію та участь у ярмарку, а також О.М.Смачило та Тернопільському обласному краєзнавчому музею за виставки та ентузіазм.

Оскільки завдяки добровільним пожертвам кошти на дрон уже зібрано, то прибуток з ярмарку піде на інші потреби  ЗСУ, що буде оприлюднено на сторінці Волонтерського центру ТНМУ.

До речі, на 10 тисяч гривень придбано 90 кг парафіну для виготовлення окопних свічок, яких дужу потребують наші захисники.

Разом до перемоги! Слава Україні!

Інформацію надав центр виховної роботи і культурного розвитку.

Світлини Авніша Панесара та представників ННІ медсестринства і фармацевтичного факультету.