Меню Закрити

Волонтери ТНМУ передають свій досвід школярам Тернополя

У біологічному корпусі ТНМУ 22 листопада 2022 року відбувся майстер-клас «Подаруй тепло захиснику», організаторами якого стали студенти шостого курсу медичного факультету Віта Голуб, Катерина Ковальчук і Наталія Понтус. 

Цього дня 10 учнів 7-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №19 разом зі своїм класним керівником Лесею Ковальчук завітали до волонтерів Тернопільського медуніверситету, щоб навчитися виготовляти окопні свічки. Раніше діти допомагали захисникам з Тернополя, які зараз перебувають на харківському напрямку воєнного фронту (83 ОБТрОІТВ). Школярі вирішили робити окопні свічки, тому що вони допомагають підсвітити і зігріти захисників під час непростих погодних умов.

Організатори показали, як виготовляти окопні свічки: зробити паперову основу, наповнити нею бляшанку і залити розтоплений віск. Діти з завзяттям взялися за роботу. Загалом учні виготовили 60 окопних свічок. Під час процесу панувала неймовірна атмосфера,  всі були переповнені позитивними емоціями і бажанням допомогти ЗСУ. На завершення майстер-класу організатори запропонували дітям зробити ангелів-охоронців та написати побажання для військових.

Дякуємо класному керівнику та батькам за патріотичне виховання, а школярам за внесок у перемогу для України своїми благими справами. Все буде Україна!

Інформацію надали організатори.

Світлини Миколи Василечка.