Ще одна маскувальна сітка від студентів ТНМУ

Студенти медичного факультету ТНМУ Богдана Довгалюк та Василь Козіцький вдруге реалізували проект «Зимову сітку сплети  –ЗСУ допоможи!».

Акція тривала  6-13 грудня 2022 року на базі історичного факультету ТНПУ. Попри проблеми з тканиною студентам вдалося зробити якісну маскувальну сітку.

До акції доєдналися наші завзяті сіткарі: Енес Бахадір (ММ-605), Олександра Галайчук (ММ-125), Уляна Гетьман (ММ-108), Тадей Грабовецький (ММ-308), Марко Довбуш (ММ-106), Христина Лесько (СС-204), Станіслав Леткий (ММ-106), Ілона Новаківська (ММ-602), Анастасія Порохняк (ПБв-231), Артур Саковець (ММ-211), Соломія Сампара (ММ-605).

У черговий раз сплетена сітка( 7×4 м) допоможе врятувати життя нашим захисникам.

Організатори висловлюють подяку викладачам ТНМУ Андрію Довбушу та Олені Покришко, а також керівнику цього напрямку волонтерства в ТНПУ Володимиру Кіцаку Мироновичу.

Сітка уже відправлена захисникам Бахмута.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!