Меню Закрити

Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує на програму «Музика на скрижалях історії»

У неділю – 7 травня 2023 року о 16:00 – в програмі «Музика на скрижалях історії» Муніципальний Галицький камерний оркестр гратиме Баха та Моцарта.

«Музика на скрижалях історії» – дуже об’ємна і водночас цілісна назва, яка має на меті передати дух і наповненість цілої епохи. А уособлювати її покликані два композитори – Йоган Себастьян Бах і Вольфганг Амадей Моцарт. Надзвичайно різні і водночас схожі, оскільки насправді їх об’єднує дуже багато. І насамперед те, що зараз для середньостатистичного слухача обидва ці композитори асоціюються з поняттям «класична музика». Разом з тим, в цьому випадку йдеться про музику, яка, крокуючи крізь століття, залишається завжди сучасною і актуальною. Саме цю думку й намагатимуться довести артисти Муніципального Галицького камерного оркестру у концерті «Музика на скрижалях історії».

У програмі звучатимуть ре-мінорний концерт Баха для фортепіано з оркестром (соліст Віталій Бобровський) та два Дивертисменти Моцарта – ре-мажор і фа-мажор. Особливість цього мистецького дійства полягатиме ще й в тому, що концертним залом для нього стане Римо-католицький Костел Божого Милосердя, що на проспекті Степана Бандери, – храм, із високими, світлими, просторими склепіннями та неймовірною акустикою. За диригентським пультом працюватиме Андрій Аркуша, вестиме програму Олена Лайко.

Запрошуємо на концерт усіх шанувальників класичної та камерної музики. Давайте разом спробуємо, завдяки вічній і світлій музиці, відшукати умиротворення та рівновагу, відчути, наче у руках, під пальцями, як звучить справжня логіка та виглядає математично-музичний порядок, що виринає із дзвінкого звучання мелодії та інструментів, знайти опору у справжньому, що так часто маскується поміж суєти і неврівноваженості сучасних буднів.

Початок концерту о 16 годині. Вхід вільний.