Студентка ТНМУ виборола право відстоювати честь вишу  у фіналі ХVIII літньої Універсіади України з жіночого футболу

З 1 по 5 травня 2023 року у Вінниці відбулися зональні змагання ХVIII літньої Універсіади України з жіночого футболу. У змаганнях взяли участь студентські збірні команди Вінницької, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

На цих змаганнях наш університет представляла студентка 2-го курсу медичного факультету (ММ-205) Тетяна Валівко.

Завдяки шаленій самовіддачі та вдалій організації гри команда Тернопільської області, за яку виступала наша студентка, зуміла вибороти путівку у фінальні змагання, які пройдуть з 22 по 26 травня 2023 року у Вінниці.

Зазначимо, що вже на цьому етапі змагань Тетяна здобула для нашого університету 27 залікових балів. Студентка висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння та фінансування поїздки на турнір. Окрема подяка тренеру Володимиру Левчуку за можливість представити ТНМУ на Універсіаді. Безмежна вдячність ЗСУ за змогу брати участь у спортивних змаганнях.

Інформацію надав Віктор Назарук.