Студенти ТНМУ стараються забезпечувати запити військових

Сьогодні загально-університетський волонтерський рух «Misericordia» має великий запит з боку військових на берці та білизну.

«Наша команда протягом тижня встигла надіслати близько 20 пар взуття. Ми знаємо, що це не крайня цифра. Берці розлітаються, як гарячі пиріжки. Проте на обличчях наших захисників щира посмішка, їм дуже важливо мати комфортне взуття та якісну натуральну білизну. Деякі військові стали для нас дуже рідними. Ми часто телефонуємо їм, щоб запитати «Ти як? Чи потрібно щось?», – розповіла Андріана Бучко.

Передача речей здійснювалася у різні напрямки, а саме Запоріжжя, Харків та Донбас. Особлива подяка волонтеру пану Івану з Микулинців за надані берці. Інформацію надала Бучко Андріана.