Меню Закрити

Лекція з регенеративної медицини від дослідників Університету Кіля (Велика Британія) прочитана для науковців ТНМУ

Чергова лекція з серії лекцій науковців Університету Кіля (Велика Британія), присвячених актуальним питанням регенеративної медицини, клітинних технологій та безклітинної терапії у клінічній та експериментальній медицині, відбулася 6 червня 2023 року в онлайн-форматі у ТНМУ.

Dr. Charlotte Hulme (Keele University, UK), лектор та викладач з регенеративної медицини та програмний директор програми магістрів медицини (Lecturer in Regenerative Medicine, Lecturer (E&S) Programme Director Masters in Medical Science), прочитала лекцію «Biomarkers of Osteoarthritis». В онлайн-заході взяли участь понад 40 викладачів та PhD студентів ТНМУ.

Попередня лекція з серії «Клітинна терапія у регенеративній медицині» (Cell Therapies in Regenerative Medicine) відбулася 25 квітня 2023 року.  Лектор Dr. Karina Wright – старший дослідник та старший викладач факультету фармації та біоінженерії, яка очолює курс з прикладної регенеративної медицини в Університеті Кіля (Великобританія). Вона також працює в ортопедичній лікарні імені Роберта Джонса та Агнес Гане (Robert Jones & Agnes Hunt Orthopaedic Hospital).

Курс лекцій зініціювала та розпочала 7 березня 2023 року Dr. Oksana Kehoe, керівник дослідницької лабораторії ревматології при ортопедичній лікарні Роберта Джонса та Агнес Хант (RJAH) у Освестрі та Директор з післядипломної наукової роботи факультети медицини та наук про здоров’я Університету Кіля (Великобританія).

Перша лекція була присвячена ревматоїдному артриту «Застосування клітинної терапії для лікування ревматоїдного артриту» («Cell Therapy for Rheumatoid Arthritis»).

Продовження серії лекцій заплановане на осінній семестр 2023-2024 навчального року.

Висловлюємо щиру вдячність Dr. Oksana Kehoe та її колегам за підтримку науковців та викладачів нашого університету у цей непростий час. До перемоги разом!