Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

27 червня 2023 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету.

Перед початком засідання ректором, проф. М.М. Кордою вручено подячні грамоти активним донорам університету:

• декану стоматологічного факультету, доценту Бойцанюк Світлані Іванівні;
  • керівнику центру виховної роботи та культурного розвитку, доценту Руденко Марті Ігорівні;
  • начальнику юридичного відділу Борису Тарасу Тарасовичу.

Про результати атестації випускників на медичному, фармацевтичному, стоматологічному факультетах та факультеті іноземних студентів доповідали голови ДЕК:

– на медичному факультеті – професор Гощинський Володимир Броніславович;

– на стоматологічному факультеті – професор Лучинський Михайло Антонович;

– на фармацевтичному факультеті – доцент Козир Галина Романівна;

– ННІ медсестринства, освітня програма «Сестринська справа» першого і другого рівня вищої освіти – професор Боярчук Оксана Романівна;

– ННІ медсестринства, «Парамедик» – професор Гребеник Марʼян Васильович;

– зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» І-й бакалаврський рівень, ІІ-й магістерський рівень – професор Швед Микола Іванович;

– зі спеціальності «громадське здоровʼя» – професор Лотоцька Олена Володимирівна.

Про поточні справи доповідав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович.