Меню Закрити

Викладачі і студенти ТНМУ отримали безкоштовний доступ до інтерактивного ресурсу AMBOSS

Викладачі і студенти Тернопільського національного медичного університету отримали безкоштовний доступ до AMBOSS до 31.12.2023.

Зареєструватися в системі AMBOSS і користуватися нею можна на спеціально створеній для представників ТНМУ сторінці: https://www.amboss.com/int/campus-access/trial/ternopil

Платформа AMBOSS – інтерактивний ресурс з безліччю функціональних можливостей і можливостями для викладачів і студентів, яка допомагає удосконалювати та поглиблювати свої знання в медичній галузі.

Програма розроблена німецькими лікарями різного профілю та містить в собі найновішу інформацію.

Платформа складається з декількох розділів, що тісно пов’язані між собою.

Перший з них – бібліотека – для зручності поділена на окремі категорії; містить актуальну інформацію, що базується на доказовій медицині та постійно оновлюється.

AMBOSS містить навчальні відео, гістологічні препарати, КТ та МРТ знімки тощо. Увімкнувши спеціальний режим на знімках будуть виділені усі патологічні зміни, тож можна легко перевірити, чи не пропустили Ви їх на тому чи іншому знімку. QBank – база тестів, розроблена за програмою USMLE; розділ, що створений для самоперевірки знань та підготовки до різноманітних іспитів. Надзвичайно корисними є функціональні можливості даного розділу: в умові тесту програма виділяє ключові слова, які повинні вас наштовхнути на правильну відповідь, а до кожного з варіантів відповідей ви знайдете пояснення, чому ця відповідь є правильною/неправильною з посиланнями на інформацію в бібліотеці.