В ТНМУ відбулося зарахування студентів на навчання за контрактом

За результатами широкого конкурсу вступної кампанії 2023 року до Тернопільського національного медичного університету на спеціальність «Медицина» освітнього ступеня «магістр» контрактної форми навчання умови до зарахування виконали 46 осіб. На цю ж спеціальність освітнього ступеня «магістр» на ІІ курс зі скороченим терміном навчання зараховано 14 осіб.

Щодо спеціальності «Стоматологія» освітнього рівня «магістр» на перший курс умови до зарахування виконали 85 осіб, на другий курс – 5 осіб.

На спеціальність «Фармація, промислова фармація» освітнього ступеня «магістр» на перший курс зараховано 45 осіб, на другий курс одна особа. На заочній формі навчатиметься 75 осіб.

На спеціальність «Терапія та реабілітація» освітнього ступеня «бакалавр» на контрактну форма навчання вступило 6 осіб.

Спеціальність «Медсестринство» на контрактній основі освоюватиме 25 осіб, а дистанційно на цій же спеціальності навчатиметься 43 особи.

На спеціальність «Медсестринство» освітнього ступеня «бакалавр» за освітньою програмою «Парамедик» на І курс за контрактною формою вступила 21 особа, на другий курс – 10 осіб.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.