ТНМУ оголошує конкурс на бюджетні місця за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»

ТНМУ оголошує конкурс на переведення на навчання за кошти державного бюджету серед окремих категорій здобувачів контрактної форми навчання на 1 курсі фармацевтичного факультету за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» (освітня програма «Фармація») – 2 місця.

Щоб претендувати на переведення необхідно подати в деканат фармацевтичного факультету заяву і відповідні документи, що підтверджують право на переведення.

Термін подачі документів – до 26.09.2023 р.

Хто має право подати заяву і претендувати на переведення:

І категорія – діти (до 23 років) загиблих військових;

ІІ категорія – учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни;

ІІІ категорія – діти (до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни (можна подати довідку відповідно до додатку 6 про участь у заходах для оборони України, якщо на даний час немає можливості виготовити посвідчення учасника бойових дій);

IV категорія – особи, які проживають (перемістилися з) тимчасово окупованих територій, територій активних бойових дій до завершення таких дій (відповідно до переліку https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#Text ).