Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

26 вересня 2023 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на присвоєння вчених звань надав учений секретар – проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчене звання професора по кафедрі травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією присвоєно Цвяху Андрію Івановичу.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента по кафедрі хірургії № 1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені Л.Я. Ковальчука присвоєно Бураку Андрію Євгеновичу.

Звіт про роботу медичного факультету зробив декан медичного факультету, проф. Лихацький Петро Григорович.

Про результати «Аналізу навчально-методичного забезпечення на веб-порталі кафедр університету» доповіла проф. Федонюк Лариса Ярославівна.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г. Шульгай

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович

– відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Драч Ігор Дмитрович.