Викладачі ТНМУ перерахували 35 тисяч гривень на благодійний рахунок волонтерського центру вишу

Організаційний комітет науково-практичної конференції з міжнародною участю «Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги», яка відбулася 28-29 вересня 2023 року в Тернопільському національному медичному університеті, перерахував 35 тисяч гривень на благодійний рахунок волонтерського центру вишу для закупівлі ліків, засобів медичного призначення та іншого необхідного для наших захисників.

Кошти були виручені за рахунок оплати оргвнесків учасників наукового форуму.

До збору грошей долучилися працівники кафедри невідкладної медичної допомоги, кафедри медичної реабілітації, кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання.