Меню Закрити

Програма академічної мобільності у США – Global UGRAD для студентів

Global UGRAD – це одна із найпрестижніших програм обміну у світі, яку реалізують Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольство США в Україні та всесвітньо відома організація World Learning, а технічне адміністрування в Україні здійснює наша організація.

Програма надає можливість налагодити співпрацю зі світовими освітніми інституціями. А безплатна академічна мобільність сприятиме розвитку міжкультурних комунікацій, академічному та професійному розвитку студентської молоді. Важливо, що після завершення програми учасники програми зобов’язані повернутися в Україну та продовжити навчання як мінімум один рік, що забезпечить передачу ними свого досвіду рідному університету та Україні.

Дізнатись більше про програму можна за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/
або скориставшись нашим зручним чат-ботом, де зібрана вся можлива інформація: https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Також за цим посиланням Ви зможете знайти приклад лаконічного оголошення для студентів: https://t.me/enlight_hub/1458

Окрім того, як організація-адміністратор ми будемо організовувати вебінар для всіх зацікавлених із випускниками програми 22 листопада, посилання на який можна буде знайти у чат-групі вебінара за посиланням: https://t.me/+3YTp6HMYTPY2NjAy

Просимо Вас надати відповідь на цей лист та посилання на опубліковану програму на веб-сайті Вашого університету після її публікації. Звертаємо Вашу увагу, що кінцевий термін подачі заявок – 15 грудня, тому студентам потрібен певний час для підготовки якісної заявки.

Просимо Вас також повідомити нас, якщо Ви вирішите не розміщувати інформацію – нам важливий зворотній зв’язок. Якщо даний лист потрапив не у профільний відділ університету, щиро просимо Вас перенаправити інформацію їм або надати нам інформацію, кого сконтактувати.

Окрім того, у разі зацікавленості Вашого університету, є можливість організувати онлайн-презентацію з координатором Програми Global UGRAD від Посольства США в Україні. Якщо Вам цікава презентація Програми обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) від її координатора з Посольства США – просимо до 17 листопада надати відповідь на цей лист і обговорити детальніше можливу співпрацю.

Детальніше про нашу організацію: Харківська обласна молодіжна громадська організація «ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА», заснована у 2008 році, реалізує освітні проєкти для молоді, вразливих соціальних груп населення та надає гуманітарну допомогу постраждалим від війни. У 2023 році ми стали акредитованим партнером Офісу з координації гуманітарних справ ООН. Маємо широку присутність у різних областях України: Запоріжжя, Харків, Київ, Чернівці, Тернопіль та інші. Співпрацюємо з міжнародними організаціями та українськими бізнесами.