«Смак Перемоги»: відчути й долучитися!

21 грудня 2023 року в приміщенні студентської їдальні ТНМУ був зреалізований доброчинний проєкт із художнього розпису різдвяно-новорічних пряників. Його ініціатори, очільниця центру виховної роботи та культурного розвитку доцент Марта Руденко і  керівник інституту кураторів студентських академічних груп доцент Галина Габор, були не лише авторами ідеї, але й активними учасниками творчого процесу. Вони згуртували групу однодумців – викладачів, працівників і студентів нашого університету – справжніх майстрів солодкої випічки, які підготували «матеріал» для роботи.

Задля того, аби подарувати нашим захисникам часточку тепла і відчуття сімейного затишку різдвяних та новорічних свят, трудилися доцент кафедри іноземних мов Іванна Ворона, викладач кафедри іноземних мов Наталія Гантімурова, доцент кафедри української мови Марта Руденко, начальник відділу документообігу Тетяна Бунт, заступник керівника навчального відділу Надія Гандзюк, студент групи ММ-103 Святослав Гандзюк.

Але сама випічка – то тільки половина справи, бо ще треба підготувати глазур, правильно й старанно змішуючи білок із цукровою пудрою, додаючи барвники, що не викликають алергії і безпечні для вживання. І найважливіше: потрібні помічники – надійні, креативні та відповідальні.

На заклик ініціаторів проєкту охоче відгукнулися доцент Іванна Ворона, викладач Наталія Гантімурова з синами Матвієм та Устимом, доцент Надія Олійник з сином Юрієм і студентами її кураторської групи ММ-205 Вікторією Завислянською і Олександром Паламарем, студентка групи ММ-110 Дарина Прокопович. Вони зібралися, аби завершити добру справу, тому працювали злагоджено й спокійно, тихо перемовляючись, жартуючи, старанно вимальовуючи візерунки та виписуючи літери.

Така по-сімейному тепла і дружня атмосфера завжди сприяє появі цікавих ідей. Тому, коли Олесь Паламар запропонував назвати проєкт «Смак Перемоги», всі з цим охоче погодились.

На завершення зі щирими словами подяки до присутніх звернулася Марта Руденко і запросила до подальшої співпраці.

Тому, якщо хочете відчути СМАК ПЕРЕМОГИ, долучайтеся до благодійних справ!

Інформацію надав Ігор Гаврищак, світлини Миколи Василечка.