Кожен внесок у перемогу важливий!

Війна не залишає байдужим нікого! Часто до центру виховної роботи та культурного розвитку ТНМУ звертаються не лише студенти і викладачі ТНМУ, а й небайдужі тернополяни, які хочуть у різноманітний спосіб долучитися до наших волонтерських проєктів. Особливо зворушливою є історія сестри Олімпії із Монастиря Святого Йосифа сестер Студійського Уставу у Великих Гаях. Усі, хто відвідує Катедральний собор, одразу згадають цю добру та співчутливу монахиню. Сестра звернулася до нас із запитанням, чи в університеті потребують матеріалів для виготовлення окопних свічок, бо таке чула. Отримавши ствердну відповідь, відтак уже більше року приносить вузлики із бляшанками, свічечками та передає у нашу робітню. Далі сестра поцікавилася, чи потребуємо теплих шкарпеток для військових і теж зорганізувала жінок пороти светри та в’язати шкарпетки. До них долучилася сестра Тереза з монастиря Св. Йосифа. І ось уже два рази ми передавали ці теплі вироби на фронт. Також невтомна сестра Олімпія знайшла майстринь, серед яких і її рідна сестра Стефанія, які  шиють чоловічу білизну. За запитом з Тернопільської обласної лікарні ми відвезли у відділення судинної хірургії ці вироби.

Ми щиро дякуємо нашій невтомній помічниці сестрі Олімпії та тим добрим та небайдужим людям, які відгукнулися на її заклик і присвятили свій час та зусилля для такої доброї справи. Адже кожен чин, кожна пожертва наближають нашу Перемогу!

Інформацію і світлини надала керівник центру виховної роботи та культурного розвитку Марта Руденко.