Викладачі ТНМУ стали членами Української академії геополітики та геостратегії

2-3 лютого 2024 року викладачі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, члени громадської організації «Інститут досліджень національної спадщини» та студентка шостого курсу Андріана Бучко взяли активну участь в першому засіданні Української академії геополітики і геостратегії у затишній залі Deutsches Haus Києва з представниками дипломатичного корпусу та науковцями столиці.

Вітаємо Тараса Кадобного та Леоніда Кравчука з обранням дійсними членами Української академії геополітики та геостратегії. З музичним вітанням від Тернопілля виступила студентка фахового музичного коледжу імені Соломії Крушельницької Ангеліна Коваль.

Інформацію надала дослідниця ГО «Інститут досліджень національної спадщини» студентка 6 курсу Андріана Бучко.