Студенти ТНМУ ознайомили школярів Тернополя з небезпекою електронних цигарок та татуювань

Студенти медичного факультету ТНМУ Андрій Свіржевський (ММ-320) та Дарина Юзюк (ММ-416) впродовж січня прочитали 4 лекції на теми «Наслідки куріння звичайних цигарок та електронних» та «Уся небезпека татуювань» для школярів 7-9-х класів ТЗШ 20 та 8-го класу ТЗШ 23, оскільки саме в такому віці в дітей формується власна думка та самостійні судження, уміння критично оцінювати ситуацію і брати відповідальність за свої дії.

Завданням студентів було не тільки поділитися знаннями з актуальних для підлітків тем, а й у зрозумілій та доступній формі донести до школярів інформацію про шкідливість куріння та його наслідків для молодого організму, а також небезпеки набиття татуювань та хвороб, викликаних цим процесом.

Учні активно долучилися до дискусії, ставили цікаві запитання, на які отримали відповіді. Як підсумок, діти задумалися про власне здоров’я та його цінність у житті.

Світлини організаторів лекцій.