Наукове товариство студентів ТНМУ організувало наукову дискусію для іноземних студентів

6 лютого члени Наукового товариства студентів ТНМУ організували наукову дискусію на надзвичайно контроверсійну тему “Евтаназія: ЗА і ПРОТИ”, яка спонукає до роздумів. Обидві команди показали взірцевий рівень підготовки та аргументації, захоплюючи аудиторію своїми проникливими поглядами та ретельним аналізом.

Під час дебатів обидві команди представили переконливі аргументи на користь і проти евтаназії. Після презентацій вони взяли участь в обговоренні і контраргументації, де кожна команда мала можливість оскаржити твердження своїх опонентів. Цей жвавий обмін дозволив глибше дослідити актуальні проблеми та продемонстрував критичне мислення та здібності переконувати учасників.

Поважне журі у складі: проф. Марія Марущак, доц. Тетяна Толокова та доц. Людмила Мазур, уважно оцінювало аргументи обох команд. Після ретельного обмірковування вони оголосили, що команда “ЗА” перемогла, хоча й з невеликою перевагою. Кожна команда продемонструвала надзвичайний професіоналізм і майстерність переконувати, проявивши свою здатність орієнтуватися в складних етичних питаннях. Ця напружена конкуренція підкресллила глибину взаємодії та високий рівень майстерності, продемонстрований усіма учасниками, що зробило цю подію незабутньою та вражаючою для нашої університетської спільноти.

Ми висловлюємо нашу щиру вдячність Шаді Хаггагу, президенту Асоціації студентів Єгипту, та Тетяні Подільській, голові Наукового товариства студентів, за їхні виняткові зусилля в організації та проведенні цієї просвітницької дискусії на тему “Евтаназія: ЗА і ПРОТИ”. Їх відданість справі, ретельне планування та лідерство відіграли важливу роль у забезпеченні успіху цього заходу, створивши платформу для змістовного діалогу та інтелектуального обміну.

Дякуємо усім учасникам за їх відданість і пристрасть до поглиблення знань і розуміння складних етичних питань. Стежте за новими подіями та дискусіями в Тернопільському національному медичному університеті!

Інформацію надала Тетяна Подільська. Світлини Миколи Василечка.