Запрошуємо на День відкритих дверей

День відкритих дверей у Тернопільському національному медичному університеті відбудеться 10 березня 2024 року о 12:00 в адміністративному корпусі ТНМУ за адресою: Майдан Волі, 1, м. Тернопіль.

У актовій залі абітурієнти і їхні батьки зустрінуться з керівництвом університету, деканами факультетів, членами приймальної комісії з питань, що хвилюють цьогорічних вступників: умови вступу, особливості вступної кампанії 2024 р., переваги навчання у цьому виші, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, студентське дозвілля та побут тощо.

Усі бажаючі матимуть змогу оглянути корпуси, навчальні аудиторії, музеї, центр симуляційного навчання та ін.

Студентський парламент і громадські об’єднання студентів-медиків також готують безліч цікавинок для учасників Дня відкритих дверей.

Запрошуємо долучитись до дружної родини ТНМУ!