Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

26 березня 2024 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректор університету вручив атестати доцентів:

• Бондарчук Валентині Іванівні,
  • Салій Марині Ігорівні

Було також вручено дипломи доктора філософії:

• Шкляр Христині Володимирівні.
  • Фаріон-Навольській Ользі Володимирівні
  • Шмир Соломії Миколаївні
  • Ковальчуку Андрію Андрійовичу
  • Шалабай Наталі Тарасівні
  • Коваль Маріанні Євгенівні
  • Гук Вікторії Олегівні
  • Михайлишин Галині Іванівні
  • Білусі Анастасії Вікторівні
  • Франчук Марті Олександрівні
  • Сельському Бориславу Петровичу
  • Луцику Віталію Ігоровичу
  • Дживак Тетяні Василівні

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр та щодо присвоєння вчених звань надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

За результатами таємного голосування:

•  на посаду завідувача кафедри ортопедичної стоматології обрано проф. Гасюка Петра Анатолійовича,
  • на посаду завідувача кафедри вищої медсестринської освіти, догляду за хворими і клінічної імунології обрано проф. Господарського Ігоря Ярославовича,
  • на посаду професора кафедри дитячої стоматології обрано докт.мед.н. Бандрівського Юрія Любомировича.

Вчене звання доцента було присвоєне:

Продану Андрію Михайловичу,

Маслій Софії Марʼянівні,

Мисулі Маріанні Сергіївні,

Сидлярук Наталї Ігорівні,

Шматі Роману Михайловичу.

Заслуженим професором-лауреатом памʼятної медалі Івана Горбачевського обрано проф. Андрейчина Михайла Антоновича.

Звіт про роботу факультету іноземних студентів зробила декан факультету, проф. Марущак Марія Іванівна.

Інформацію про забезпечення кафедр та навчально-наукових інститутів університету науковою, навчальною апаратурою надала проф. Шевчук Оксана Олегівна.

Рішення про затвердження «Правил прийому до Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України у 2024 р.» і «Положень, які регулюють діяльність приймальної комісії та її підрозділів в межах їхніх повноважень» було прийнято після доповіді заступника відповідального секретаря приймальної комісії, доц. Кучер Світлани Вікторівни.

Поточні справи доповідали:

• проректор з наукво-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович,
  • проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.