Студенти ТНМУ продовжують просвітницькі заходи у школах Тернополя

8 квітня 2024 року студентки медичного факультету Тетяна Гурна і Анастасія Ковальчук провели інтерактивне заняття для учнів 4-го класу ТЗОШ Nº 22 на тему «Будова і функції головних органів в організмі людини». Вони пояснили дітям у доступній формі основні аспекти будови та функцій головних органів людського тіла, важливість піклуватися про своє здоров’я та правильно харчуватися для підтримки роботи цих органів.

Школярам розповіли про будову головного мозку, серця, легень, підшлункової залози, нирок, печінки та їх роль в людському організмі. Пояснили, як ці органи взаємодіють між собою та забезпечують правильне функціонування тіла.

Упродовж заняття учні задавали запитання, які їх цікавили, розгадували ребуси, малювали органи. Усі діти отримали заохочувальні призи і запросили студентів на наступні активності.

Інформацію і світлини надала Тетяна Гурна.