Великодній майстер-клас провели на кафедрі фармакології з клінічною фармакологією

4 квітня 2024 року на кафедрі фармакології з клінічною фармакологією відбувся захоплюючий майстер-клас з виготовлення пасхального яйця. Адже Пасха є одним з важливих церковних свят і дуже улюблена християнами. Готуватися до цього світлого дня, як правило, починають заздалегідь.

Активну участь у заході взяли здобувачі кураторських груп медичного факультету.

Цей захід став важливою подією для здобувачів вищої освіти, які отримали можливість розвинути свої творчі навички. Відчуття тепла та весняного настрою переповнювали приміщення, де кожен учасник майстер-класу мав можливість розкрити свою творчість та вміння виробляти унікальні пасхальні яйця.

Завдяки активній участі та зацікавленості кожного присутнього, захід став успішним та надзвичайно позитивним досвідом для всіх учасників.

Особливу вдячність хочемо висловити шановній Оксані Коломієць, яка з великим задоволенням та професіоналізмом провела майстер-клас. Її захоплення та підтримка сприяли створенню позитивної атмосфери та ефективному навчанню.

Бажаємо всім учасникам майстер-класу подальших успіхів та творчих досягнень!

Інформацію і світлини надала Мар’яна Луканюк.