Студенти ТНМУ поділилися з учнями Тернополя своїми знання про збереження зору

15 квітня 2024 року студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Вікторія Гураль (ММ-115) та Софія Козловець (ММ-115) прочитали лекцію для учнів 7- А3 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа правовий ліцей Nº2» на тему «Бережи свої очі. Вплив гаджетів на зір».

Студенти розповіли ліцеїстам про важливість догляду за очима та наслідки використання гаджетів на зір. Пояснили, як довготривале використання гаджетів може впливати на зорову систему, викликаючи напруження очей, сухість, розлади сну та інші проблеми. Крім того, ознайомили з важливістю регулярних перерв у використанні гаджетів для відпочинку очей.

Урок також включав практичні дії, такі як демонстрація вправ для розслаблення очей, розповідь про користь правильного освітлення при роботі з екранами, а також поради щодо збалансованого використання часу перед гаджетами та регулярного окулярного відпочинку.

Інформацію і світлини надала Вікторія Гураль.