Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету відбулося 18 квітня 2024 року під головуванням ректора ТНМУ – професора Михайла Корди.

Про організацію профорієнтаційної роботи в університеті доповів відповідальний секретар приймальної комісії – доцент Ігор Драч.

Про проведення наукових форумів в університеті поінформувала професор Оксана Шевчук.

Стан виконавчої дисципліни за І квартал 2024 року проаналізувала  начальник відділу документообігу Тетяна Бунт.

Про перевірку роботи кафедри екстреної та симуляційної медицини доповів голова комісії – професор Петро Гасюк.

Про стан навчально-методичного забезпечення кафедр університету поінформував  голова комісії – професор Юрій Бандрівський.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.