Внутрішній дворик ТНМУ поповнився новими унікальними деревами

18 квітня 2024 року у внутрішньому дворику ТНМУ відбулася чергова висадка дерев за участі студентів та працівників університету в рамках акції «Ліси захисників і захисниць України». Ця подія є складовою глобального проєкту «Greening of the Planet» та програми президента України «Зелена країна». Відтепер ваше око милуватимуть сортові кущі бузку, дерева плакучої сакури і вишуканого бонсаю.

Нагадаємо, що минулого року завдяки ініціативі Почесного консула Угорщини в Тернополі Тетяни Чубак  внутрішній дворик ТНМУ поповнився сакурами і магноліями, які цьогоріч пишно зацвіли, а також унікальним сортом калини, декоративного винограду та іншим. Минулоріч в рамках цієї ж акції відбулося і озеленення внутрішнього дворика морфологічного корпусу Тернопільського медуніверситету.

Почесне консульство Угорщини в Тернополі водночас є регіональним представником Благодійного фонду «Озеленення України».

Завдяки цій акції наш дворик перетворюється на унікальну локацію і затишне місце для відпочинку.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.