Ректор ТНМУ обговорив напрямки співпраці під час зустрічі з ректором Словацького медичного університету

11 квітня 2024 року ректор Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського, професор Михайло Корда та керівник відділу менеджменту наукових досліджень ТНМУ, професор Оксана Шевчук зустрілися з ректором Словацького медичного університету в Братиславі, професором Петром Шимком (Dr. h. c. prof. MUDr. Peter ŠIMKO, CSc.).

Разом з професором Робертом Бабела (prof. PhDr. Róbert Babeľa, PhD., MBA, MSc. (HTA), FISAC) – проректором з наукових досліджень та міжнародних зв’язків, та професором Шубхадою Бопегамаж (Prof. Shubhada Bopegamage, MSc., PhD) – директором Інституту мікробіології та головою Національного референс-центру з ідентифікації ентеровірусів – спільно обговорили перспективи співпраці між двома університетами та зміцнення спільних зв’язків. Також мова йшла про партнерство двох університетів у наукових проєктах Еразмус+ та інших міжнародних програмах.

Інформацію та світлини надала Оксана Шевчук.