Студенти медичного факультету прочитали лекцію для молодших школярів ТЗОШ № 4

15 квітня 2024 року студенти медичного факультету Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України Святослав Гандзюк і Володимир Бобровський провели лекцію на тему «Здоров’я у ваших руках» для учнів 4 класу ТЗОШ № 4.

Метою заходу було розповісти про фактори, які негативно впливають на здоров’я, пояснити школярам позитивний вплив спорту на тіло і розум, мотивувати молоде підростаюче покоління до ведення здорового способу життя.

Майбутні медики розповіли школярам про те, що заняття спортом відіграє ключову роль у підтриманні здоров’я та благополуччя. Звернули також увагу на роль спорту в попередженні шкідливих звичок.

Читаючи лекцію, студенти наводили реальні приклади, демонстрували відеоматеріали, щоб переконати учнів у тому, що спорт – це не лише здоров’я, а й можливість зростання, дружби та співпраці.

Інформацію та світлини надав Святослав Гандзюк.