Студенти ТНМУ опікуються підопічними «Дому милосердя Святої Вероніки»

Сестри-монахині «Дому милосердя Святої Вероніки» та їхні підопічні – жінки літнього віку, які залишилися без піклування у важких життєвих обставинах, – завжди радіють візитам представників Тернопільського національного медичного університету, адже усі вони потребують щирого спілкування.

Студенти – фізичні терапевти другого курсу бакалаврату під керівництвом викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання і студентки третього курсу МТ-302 Соломії Гиз регулярно їздили в «Дім милосердя» з метою покращення фізичного і психоемоційного стану підопічних. Загалом було здійснено 5 поїздок, під час яких майбутні фізичні терапевти працювали над розробленням дрібної моторики рук, робили масаж, тренували координацію рухів та зменшували больовий синдром.

Важливо зауважити, що цей проєкт триває. Студенти планують розширити коло тих, хто готовий виконувати цю важливу місію.

Інформацію надала Соломія Гиз.