Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

30 квітня 2024 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректор університету вручив диплом доктора філософії Довгій Ірині Ігорівні.

Про готовність кафедр до проведення атестації випускників та перевідних іспитів. Затвердження матеріалів і методики проведення іспитів доповів проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович.

Звіт про роботу фармацевтичного факультету зробив декан факультету, доцент Коробко Дмитро Борисович.

Звіт про роботу Студентського парламенту в 2023-24 рр. зробив голова Студентського парламенту Левицький Максим.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з наукво-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович,
  • проректор з наукової роботи, професор Кліщ Іван Миколайович.
  • Інформацію надав вчений секретар Ілля герасимюк.
  • Світлини Яніни Чайківської.