Меню Закрити

Студенти ТНМУ прочитали низку лекцій для молоді Національного університету «Острозька академія»

Студенти ТНМУ Юлія Леонтьєва (ММ-507) та Назарій Слюсар (ММ-507) впродовж 2023-2024 `навчального року прочитали цикл цікавих лекцій щодо обізнаності у гінекологічному здоров‘ї для студентів та студенток Національного університету «Острозька академія».

Предметом обговорення стала гінекологічна патологія – ендометріоз. Попередньо опитавши студентів віком 18-25 років, майбутні медики ТНМУ встановили, що обізнаність молоді у цьому питанні є достатньо низькою. Це і стало поштовхом для обрання теми.

Спудеї Острожчинни не лише уважно слухали лекцію, а й долучились до обговорення питання: дівчата деталізували, як виявити це захворювання, як здійснювати його профілактику та як воно ускладнює життя жінки.

Студенти висловлюють щиру подяку доцентці кафедри акушерства та гінекології №1 Вікторії Мартинюк за сприяння у підготовці матеріалу лекції та керівниці профорієнтаційного корпусу НаУОА Софії Андріївні Лозюк за пряму допомогу в організації зустрічі з молоддю Острозької академії.

Кожен день – день обізнаності про своє здоров’я.

Інформацію та світлини надав студент ММ-507 групи Слюсар Назарій.