Меню Закрити

Семінар для розбудови нових партнерств між австрійськими та українськими університетами

12-13 червня 2024 року у Відні відбувся дводенний семінар для розбудови партнерства та налагодження зв’язків між австрійськими та українськими університетами. Організаторами події стали Австрійське агентство з питань освіти та інтернаціоналізації (OeAD) і Національний Еразмус+ офіс за підтримки Федерального міністерства освіти, науки і досліджень Республіки Австрія та Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь представники Посольства України в Республіці Австрія, Федерального міністерства освіти, науки і досліджень Республіки Австрія, а також керівники та відповідальні за міжнародну співпрацю в університетах України та Австрії. Тернопільський національний медичний університет представляла керівник відділу менеджменту наукових проектів, професор Оксана Шевчук.

Було окреслено ключові пріоритети співпраці між Україною та Австрією у галузі освіти і науки, проведено панельні дискусії, присвячені обговоренню викликів, які стоять перед закладами вищої освіти України через повномасштабне вторгнення Росії.  

Детально були представлені уже існуючі проєкти програми ЄС Еразмус+ та презентації ключових напрямків Програми ЄС Еразмус+, які відкриті для співпраці між українськими та австрійськими ЗВО задля розвитку потенціалу та підтримки інституцій, працівників та студентів на час воєнного стану та в період відбудови України.

Основною частиною стали інформаційні сесії Matchmaking Session, які дали можливість учасникам обох сторін представити інформацію про основні напрямки роботи, познайомитись один з одним, обмінятись контактами, презентувати ідеї для співпраці за пріоритетними темами, наявний потенціал та обговорити наступні кроки для підготовки спільних проєктів.

Другий день заходу був присвячений обміну досвідом співпраці України та Австрії в межах Еразмус+, сесій задля представлення університетів з обох країн та обговоренню спільних ідей на нові конкурси 2025 року.

Налагоджуємо контакти для успішної майбутньої співпраці! Дякуємо Збройним силам України! 

Інформацію і світлини надала Оксана Шевчук.