Меню Закрити

У ТНМУ відбулося вручення дипломів випускникам навчально-наукового інституту медсестринства

25 червня 2024 року в ТНМУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам навчально-наукового інститут медсестринства – магістрам  і бакалаврам спеціалізацій «Медсестринство» та «Екстрена медицина», які здобували вищу освіту на денній і дистанційній формах навчання.

Урочисте зібрання з нагоди свята відкрила директор ННІ медсестринства, доцент Світлана Даньчак, яка зазначила: «Ми сьогодні зібралися тут, щоб урочисто вітати та прийняти до наших лав молодих, амбітних фахівців».

У вітальному слові Світлана Даньчак відзначила, що випускники  пройшли довгий і непростий шлях, зіштовхувалися з викликами, долали труднощі і, зрештою, досягли своєї мети. «Кожен з вас зробив великий крок вперед у своєму житті, і сьогодні ми тут, щоб відзначити ваші досягнення», – додала очільниця ННІ медсестринства.

Останнім випробовуванням на шляху до мрії були 2 етапи ЄДКІ. «І, дивлячись на вас сьогодні у мантіях та конфедератках, я впевнено можу сказати, що ви успішно пройшли ці два етапи! Бажаю вам не зупинятися на досягнутому. Ідіть вперед з впевненістю – вам усе вдасться. І найголовніше  – це якнайшвидшої перемоги над ворогом і відбудови нашої України. Слава Україні!», – підсумувала Світлана Даньчак.

З щирими вітальними словами до випускників освітньо-професійної програми «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти звернулася гарант освітньої програми Юлія Данилевич: «Сьогоднішній день знаменує собою завершення одного етапу і початок іншого. Ви отримали знання, навички і досвід, які тепер будете застосовувати на практиці. Попереду вас чекають нові виклики, і я впевнена, що ви впораєтеся з ними завдяки своїй підготовці і бажанню допомагати іншим».

До випускників освітньо-професійної програми «Парамедик» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з вітанням звернувся  гарант освітньої програми, професор Арсен Гудима: «Випускники, ви зробили великий крок у своєму житті. Нехай ваша подорож буде наповнена професійними успіхами, особистим зростанням і радістю від виконаної роботи. Пам’ятайте, що кожен ваш день на роботі має значення, кожен пацієнт, якому ви допоможете, відчує вашу турботу і співчуття. Бажаю вам усім здоров’я, щастя і безмежного успіху на вашому професійному шляху. Нехай ваша праця приносить задоволення і робить світ трохи кращим кожного дня».

Накази про присвоєння професійної кваліфікації та видачу дипломів магістрам і бакалаврам спеціалізації «Медсестринство» оголосила заступник директора ННІ медсестринства, доцент Людмила Мазур.

Накази про присвоєння професійної кваліфікації та видачу дипломів бакалаврам спеціалізації «Екстрена медицина» оголосила доцент Ольга Прохоренко.

Диплом бакалавра медсестринства з відзнакою отримала Аліна Марущак.

Клятву медичної сестри/парамедика  зачитали випускники Аліна Марущак та Андрій Ониськів.

Інформацію подала Світлана Даньчак.

Світлини Авніша Панесара та Світлани Даньчак.