Меню Закрити

Віварій

Адреса: вул. Глибока, 19А, Тернопiль, 46001
Тел.: (0352) 245002

image001

image002Одним із головних методів пізнання в сучасній медицині, ветеринарії та біології єдосліди з використанням лабораторних тварин. Результативність біологічного дослідження істотно залежить від якості лабораторних тварин, вимоги до яких з розвитком науки постійно зростають. Тому важливим завданням віварію є організація розведення та утримання лабораторних тварин. Виконання цього завдання сприятиме ефективнішому використанню лабораторних тварин у наукових дослідженнях.

image003

image004

image005

image006

Віварій університету здійснює виробництво лабораторних тварин: мишей, щурів, мурчаків та в’єтнамських свиней і забезпечує наукові дослідження кафедр та центральної науково-дослідної лабораторії.
Віварій надає можливість науковцям університету утримувати лабораторних тварин, що знаходяться в хронічному досліді, у спеціально відведеній кімнаті, а працівники віварію, за необхідності, допомагають у проведенні певних експериментальних досліджень.

image007image008

image009

З 2005 р. успішно використовуються в’єтнамські лабораторні свині для навчального процесу та науково-дослідних робіт кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією та кафедри ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією ФПО, а також для студентських наукових гуртків.

image010 image011 image012 image013

   Віварій надає можливість науковцям університету утримувати лабораторних тварин, що знаходяться в хронічному досліді, у спеціально відведеній кімнаті, а працівники віварію, за необхідності, допоможуть у проведенні певних експериментальних досліджень.