Меню Закрити

Делегація стоматологів ТДМУ взяла участь у роботі Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих лікарів «MedEspera 2018» в м. Кишинів (Республіка Молдова)

Делегація Тернопільського державного  медичного університету імені І.Горбачевського у складі завідувача кафедри ортопедичної стоматології, професора Петра Гасюка та аспіранта кафедри терапевтичної стоматології Володимира Радчука з доповідями відвідали VІІ Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих лікарів «MedEspera 2018», яка відбулася 3-5 травня 2018 року на базі Кишинівського державного університету медицини і фармакології імені Н.Тестеміцану (Республіка Молдова).

Візит розпочався з офіційної зустрічі делегації з деканом та завідувачами профільних кафедр університету.

На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Features of the application of virtual computer programming in the clinic of orthopedic dentistry» виступив завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Гасюк П.А., який акцентував увагу аудиторії на актуальності інтеграції в навчальний процес віртуальних комп`ютеризованих систем від час вивчення стоматологічних дисциплін.

На секційному засіданні конференції в секції ортопедична та терапевтична стоматологія з доповіддю «Influence of various types of odontopreparation on morphological organization of tooth tissues» виступив аспірант кафедри терапевтичної стоматології Радчук В. Б., охарактеризувавши причинні взаємовідносини між різними видами одонтопрепарування та змінами в тканинах зубів, які виникають в результаті проведеного ортопедичного лікування повними металокерамічними коронками.

Питанням імплементації нових фундаментальних механізмів лікування захворювань твердих тканин зубів та пародонта інноваційними методиками та визначення пріоритетних напрямків розвитку сучасної стоматології була присвячена зустріч з провідними фахівцями США (Північна Кароліна), країн Південної та Північної Африки, Великобританії та Грузії.

Представники делегації збагатилися новими ідеями, поділилися досвідом з приймаючою стороною та з наснагою планують розвивати, а також впроваджувати все це в ТДМУ.

Професор, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Петро Гасюк та аспірант кафедри терапевтичної стоматології Володимир Радчук висловлюють щиру вдячність адміністрації ТДМУ за сприяння та надану можливість взяти участь у VІІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих лікарів «MedEspera 2018» (м. Кишинів, Республіка Молдова).

Інформацію надали проф. Петро Гасюк та асп. Володимир Радчук.