Навчання у Японії для українських лікарів!

У межах надання екстреної гуманітарної допомоги японським урядом для України за координації японської компанії «Allm.inc» та за підтримки МОЗ України стартує навчальний проєкт для українських спеціалістів.

Раді повідомити про початок відбору на стажування!

Переможці матимуть змогу пройти навчання у провідних лікарнях м.Токіо:
– National center for global health and medicine;
– National cancer center, Nippon medical school;
– Cancer institute hospital of JFCR.

📍Формат: observership.
📍Тривалість: 2 місяці.
📍Період: для першої групи лікарів травень-червень 2024 року.
*старт навчань визначатиметься окремо для кожної групи з 10 лікарів і може відбутися до кінця 2024 року.

📍🧑‍⚕️Спеціальності: патогістологи та судово-медичні експерти, анестезіологи-реаніматологи, реконструктивні хірурги, торакальні хірурги, лікарі інших спеціальностей, які займаються менеджментом болю.

➡️ Фінансування: усі витрати покриваються організаторами програми.

Подати заявку на участь можна за формою в збережених історіях.

Що включає заявка: заповнення анкети, мотиваційний лист та резюме англійською мовою.

‼️Реченець заповнення — до 10 березня 2024 року.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexohVC6WQ7riDwQzQsTPqSaBfLOnvEo1GINFH_qaZuTnGK-w/viewform?pli=1

Прокрутка до верху